Hajni që vjedhi n’shtëpinë e Rita Orës. Ky asht denimi shembullor që i dhanë!

Charaf El Moudden, i cili e kishte vjedhë shtëpinë në Londër të kangëtares shqiptare, Rita Ora, në Nandor të vitit të kaluem asht shpallë fajtor.

Hajni sot asht dënue me 200 mijë paunds dhe tre muej burg.

Ai kishte vjedhë rroba, stoli, çanta, kompjuterë dhe sende tjera të vlefshme.

Ngjarja kishte ndodhë, përderisa kangëtarja dhe motra e saj gjendeshin mbrenda shtëpisë së tyne.

Shperndaje në: