Hapet taraca e parë cullak në Londër (+18)

Në qytetin e Londrës ka me u hapë këtë javë taraca e parë nudiste për  rrezitje, si nji përpjekje për të nxitë sa ma tepër turistët.

Tarraca e naltë në Sheshin e Parlamentit, ofron pamje spektakolare të disa objekteve ma atraktive të qytetit, përfshi Big Ben, Syni i Londrës dhe Westminster Abbey.

Vizitorët munden me i shijue rrezet e diellit dhe për të përballue temperaturat e nalta që kanë me shoqnue Londrën gjatë javës së ardhshme, asht mendue nji bar i hapun, ku munden me shijue pije freskuese.

1-18 2-18 8-15

9-7

Shperndaje në: