Haradinaj i dhuron diçka të çmueshme familjes Dehari (foto)

Kryetari i AAK’s, Ramush Haradinaj ka vizitue familjen Dehari, me ç’rast i ka dhurue flamurin kombëtar.

Familja Dehari ka prit kryetarin e AAK’së, Ramush Haradinaj, të cilët në shejë falenderimi për angazhimin, veprën dhe sakrificën e tyne, kanë pranue dhuratë flamurin kombëtar.

 

2-rambooo