Harrojeni Rike Rocin, qe cila ishte tifozja ma bombastike mbramë për Shqipninë

Einxhel Shkira, asht emni i prezentueses ndoshta ma të bukur shqiptare.

Ajo mbramë gjatë ndeshjes në mes Shqipnisë dhe Litenshtejnit, ku fitues ishin kuqezijtë, doli me qenë njana nga tifozet ma seksi, që ishin të pranishme në stadium.

Einxhel përmes nji postimi në rrjetin social Instagram, ndan edhe nji foto nga ndeshja e djeshme, të cilës ia bashkëngjitë edhe disa fjalë ” “#MePlis ????????

Tash me cifteli per Rusi @drini.zeqo????????????????

Shperndaje në: