Harrone Irina Shayk, kjo asht rusja ma seksi e planetit (foto +18)

Nëse deri sot keni mendue se asht Irina Shayk rusja ma e bukur e planetit, e keni totalisht gabim. Mbasi t’i kqyrni fotot e kësaj modele atëherë keni me ndryshue menjiherë mendje.

34 vjeçarja Vera Brezhneva, asht cilësue si femna ma e bukur e planetit simbas revistës ruse ‘Maxim’, tue lanë mbas emna të njoftun të modës si Anastasia Kvitko dhe modele te tjera te njoftuna si Irina Shayk…