Harrone Kim Kardashian, kqyreni shqiptaren që kallxon ‘asetet’ e saj (foto +16)

Modelja e njohun shqiptare, e cila karrierën e saj e ka ndërtue në Shtetet e Bashkueme të Amerikës, Hafiia Mira, aktualisht në moshën 24 vjeçare, publikon vazhdimisht në profilin personal të saj në rrjetet sociale fotografi, ku vnon në pah asetet e saj joshëse, sidomos të mbasmet bombastike.

Shqiptarja me origjinë nga Kosova, muej ma parë ishte pjesë edhe e nji projekti nga Kanye West dhe krejt kjo falë trupit të saj seksi.

hafia_mira11478706117 hafia_mira31478706115 hafia_mira41478706113

Shperndaje në: