Hoteli 100 milion dollarë i pasanikëve të “Instagram”

Pishina përrallore pafund dhe luks, ky asht hoteli fotoxhenik në Tajlandë, ku pushojnë fëmitë e pasun të “Instagram’it” dhe për të cilin ka nji radhë të gjatë t’njerëzve në pritje.

Hoteli Kata Rocks u hap në Nandor të vitit të kaluem, asht me pesë yje dhe ka suita bashkëkohore. Ka 43 apartamente në total, të përbame nga nji, dy ose tre dhoma gjumi.

Ai asht cilësue si perfekt për yjet e “Instagram”, të cilët janë të etun për me shfaqë jetesën e tyne.

3449580B00000578-0-image-a-93_1463485357250