Hyni mbrenda festave sekrete të seksit në New York (foto, kujdes pamjet +18)

Ky set me foto intime zbulon se si janë festat e seksit në qytetin e New Yorkut.

Këto klube seksi shërbejnë vetëm për anëtarët e tyne dhe identiteti mbahet sekret.

Fotot janë ba nga Johnny Milano.

Në këto festa sheh orgji dhe shumë skena lesbike.

 

 

Shperndaje në: