I thonë prostitutë, “çmendet” modelja e njohun shqiptare. E pabesueshme ajo që ka ba!

Modelja Vildane Zeneli prej disa kohësh publikon pozat seksi, ku shfaq gjoksin dhe të mbasmet i ka shendrrue në përditshmëni.

Me gjithë komplimentet e shumta që munden me ardhë prej fansave të gjinisë mashkullore, doket se për Vildanen ka pasë kritika nga femnat.

Ofendime të tipit “prostitutë”, i kanë ardhë në maje të hundës bukuroshes, e cila ka vendosë që profilin e nji adoleshente me postue publikisht në llogarinë e saj. Por, që ma vonë e ka fshi.