Iggy doket seksi në revistën “#legend”

Iggy Azalea do të jetë në faqen e parë të revistës “#legend” për numrin e muejit Maj të këtij viti.

Biondja 25-vjeçare duket shumë seksi me bikini të ngjyrave të ndryshme dhe n’ambiente verore.

Ajo gjithashtu ka dhanë nji intervistë, tue deklarue se ishte surprizue kur kishte kuptue se aktorja Jessica Alba pëlqente muzikën e saj.

“Isha vërtet e surprizueme sepse unë mendoj se Jessica Alba asht nji person i kandshëm dhe kanga ishte vërtetë ‘e egër’.

Nuk e mendoja se dikush i kandshëm do të pëlqente diçka të tillë, por asht nji gja e bukur”,- tha ajo.

 

7-legend

 

legendd

 

6-legend

 

5-legend

 

4-legend

 

3-legend

 

2-legend

Shperndaje në: