Irina, e jashtëzakonshme me këtë fustan

Irina Shayk dokej e jashtëzakonshme në tepihun e kuq me nji fustan seksi në Intimissimi On Ice në Verona të Premten në mbramje.

Bukuroshja 30-vjeçare kallxoi se mosha asht thjesht nji numër për të dhe se mbetet ende njana nga femnat ma të bukura në botë.

Me nji fustan të zi transparent që i jepte mundësinë të kallxonte format, rusja mhaniti të gjithë të pranishmit.