Irina, mahnitëse n’katund

Me nji dhi në krah, fustan mbramjesh dhe provokues, janë disa nga pozat e modeles Irina Shayk të realizueme në nji fermë në Puglia për specialen “ Irina in the sun of Italy”.

Po ashtu, ky set fotografish i shpërndamë në Instagram nga Anna Dello Russo ka me qenë i përfshimë edhe në numrin e ardhshëm të Vogue Japan.

kec4 kec7 kec10

irina-shayk kec1

Shperndaje në: