Irina me të kuqe, i ‘shpërblen’ fansat me foto dhe video (+16)

Modelja seksi ruse Irina Shayk ka pozue e veshun ne te kuqe.

Ajo ka qendrue ne Turqi dhe nuk ka hezitue me i ‘shperblye’ fansat me pozat e saj gjate qendrimit atje, transmeton Rrokum.TV.

39a2e2dc00000578-3864564-_sunday_funday_irina_shayk_30_was_surely_relaxed_as_she_enjoyed_-m-13_1477238578346 399cf30500000578-3864564-image-a-11_1477238392596