Irina Shayk, debutim i mahnitshëm në Victoria’s Secret, shkëlqen me të mbrendshme (foto +16)

Ajo u ba e famshme si imazh i kompanisë për prodhimin e veshjeve të mbrendshme Intimissimi, dhe asht modele e rregullt e revistës Sports Illustrated Swimsuit.

Por, përkundër trupit të saj mahnitës, që i ban veshjet e mbrendshme të doken edhe ma joshëse se që janë, Irina Shayk deri tash nuk kishte marrë pjesë në spektaklet e përvitshme të Victoria’s Secret.