Video: Ish-Miss Universe ekspozon ‘zogun’ në plazh, i rritë temperaturat atje!

Natalie Roser asht nji modele nga Australia, e cila gëzon ma shumë se 600.000 ndjekës në Instagram.

Dhe këta ndjekës kanë mundësinë me pa fotografi të shumta të Roser, të cilat nuk janë të pakta.

Seanca e fundit fotografike e ka gjetë  25-vjeçaren në bregun e Sidneit tue marrë poza për nji fushatë reklamuese për veshje të plazhit.

Në nji gjendje që rrezatonte butësi, ajo shfaqte edhe format trupore që vrasin.

Natalie njihet edhe për natyrën e saj sportive dhe këtë ma së miri e deshmonte trupi në formë dhe stomaku i sheshtë.

 

2-natalia

 

 

Shperndaje në: