Ishte e panjofshme, por kështu arriti kjo “bombë” me “thy” Instagram’in (foto +18)

Amanda asht nji grue e bukur që hapi llogarinë e saj para 3 vjete, por ndiqej vetëm nga miqtë e ngushtë.

Ajo asht nji trajnere personale në nji fitnes dhe pamvarësisht që kishte forma për m’u lakmue, persëri ndiqej nga pak veta.

Por, qysh arriti Amanda në 10 milion ndjekës sot?!

Mbasi kishte stërvit nji të famshëm për videon e tij të hip-hop, Michelle i bani “tag” Amandës në foto dhe faqja e saj shpërtheu, tregon e famshmja seksi.

Me këtë ndryshim në numrin e ndjekësve, ku në nji ditë të vetme llogaria e saj u shtue me 80.000 ndjekës, Amanda vendosi me ndryshue edhe përmbajtjen e fotove tue postue foto dhe video nga ambienti i punës, fitnesi, ku jepte edhe leksione për me pasë nji trup sa ma të bukur dhe të shnetshëm.