Jahjaga: Shok e ka fitue zemrën e botës, shpresoj që sonte Kosovës t’ia sjell Oscar’in

Atifete Jahjaga, Presidente e vendit deri me 7 Prill kur edhe pritet që të zavendësohet nga Hashim Thaçi, përmes llogarisë së saj në Facebook, i ka urue suksese ekipit të filmit Shok në “Oscars” tue shpresue se Kosovës kane me ja sjellë Oscar’in.
I dëshiroj sukses ekipit të filmit Shok. Ky film për dramën njerëzore që e kaluam për ta fituar lirinë, tashmë e ka fituar zemrën e botës dhe shpresoj që sonte do ta sjellë në Kosovë Oscarin”, shkruejti Jahjaga.

oscar

Shperndaje në: