Jemma Lucy, nji ‘stuhi’ në Ibiza

Ajo asht e njohun për tatuazhet e shumta dhe fizikun e shkëlqyem.

Dhe, Jemma Lucy ka kallxue pothuejse çdo pjesë të trupit, në pushimet në Ibiza.

Ylli 28 vjeçar krijoi nji ‘stuhi’ në pllazh me pamjen e saj.

E veshun me bikini shumëngjyrëshe, ajo mahniti me trupin superseksi, tue kallxue çdo tatuazh.

jemma_lucy_nje_stuhi_ne_ibiza

Shperndaje në: