Jennifer Lawrence, cullak për revistën “Vogue” (foto)

Jennifer Lawrence ka pozue cullak për numrin e Shtatorit të revistës “Vogue”.

Aktorja e famshme duket krejtësisht pa “makeup” dhe me flokë të shkatërrueme në foton e mrekullueshme që u postue në faqen e Instagramit të revistës.

26-vjeçarja, fituese e çmimit Oscar, ka pozue e ulun në tokë, me gjunin e ngritun që i mbulon pjesët intime.

1502620426_law1 1502620436_law2