Jennifer Lopez ka me ju lanë pa fjalë me ketë veshje!

Kangëtarja e famshme Jennifer Lopez, e cila shquhet për ekstravagancën dhe format e saj trupore i ka mahnitë të gjithë në Los Angeles me veshjen e saj.

47 vjeçarja asht shfaqë me nji kanatiere të bardhë dhe xhinse Guci super trendi, derisa po bante shooping në Hollywood’in Perendimor.

j.lo_ jennifer-lopez

Shperndaje në: