Jeta luksoze e grues së Donald Trump’it, qe sa kushton këmisha që e veshi gjatë debatit presidencial

Ajo u ba objekt i shumë statuseve në rrjete sociale, megjithatë duhet të pranojmë se Melanie Trump tërhoqi edhe nji herë vëmendjen me zgjedhjen e saj për te debati i dytë presidencial.

E veshun me nji këmishë, e quejtun “pussy bow” për shkak të lidhjes që ka dhe ngjason me ato kurdelet që zakonisht mbajnë macet dhe nji palë pantallona po në atë ngjyrë, ish-modelja 46-vjeçare dokej shumë elegante dhe tërheqëse.

Blluza e saj asht nji krijim i “Gucci” dhe kushton vetëm 1.100 dollarë. Komentuesit e kanë cilësue veshjen e saj si nji ironi ndaj qëndrimeve që Donald ka pasë në të kaluemen për gratë.

gg_1476252690-92163551476257107 ggg_1476252712-44698231476257105

Shperndaje në: