JLo shkëlqen në ballinën e ‘Paper Magazine’ (foto)

Diva e skenave botnore, Jennifer Lopez, si çdo herë edhe kësaj radhe iu ban konkurrencë krejt çikave të reja me linjat perfekte trupore.

Ajo ka nda me fansat disa prej këtyne fotografive të realizueme për ‘Paper Magazine’ , në të cilat mori mija komente dhe pëlqime.