Kallet banesa gjigante në Dubai (foto/video)

Nji banesë gjigante në Dubai, e njoftun ndërkombëtarisht si “Marina” asht pushtue nga flakët.

Pamjet filmike tregojnë zjarrin që po ngjitet në banesën gjigante , nji godinë rezidenciale tepër e vizitueme dhe nga turistët, njofton Daily Mail.

E njajta banesë ishte kallë edhe në vitin 2015./Rrokum.TV