Kangëtarja serbe, skandal seksual në Eurovision

Simbas mediave britanike, kangëtarja serbe Sanja Vucic ja ka vnue synin kangëtarit britanik Joe Woolford në ceremoninë hapëse në Stokholm dhe asht përpjek që me marrë me vete në dhomën e saj të hotelit.

Edhe pse fillimisht kangëtari britanik i ka rezistue sharmit të saj, ajo ka vazhdue që me tërhekë ate.

Simbas burimeve të “Daily Stars”, serbes Sanja Vuçiç i ka ra dashnia n’krye për britanikun.

Zyrtarët e Eurovision kanë theksue se kanë mbet të shokuem nga sjellja e serbes.