Kelly Brook ka me ju lanë me siguri pa frymë me fotot ma të fundit seksi (foto +18)

Kelly Brook duket mahnitëse në nji set fotografik me të mbrendshme, që u publikue vetëm pak ditë mbasi aktorja dhe modelja angleze u kritikue ashpër për modifikimin, simbas fansave, të fotove të saj me bikini.

37-vjeçarja kishte postue disa foto nga Bodrumi i Turqisë, ku dukej shumë në formë.

Shperndaje në: