Kendall Jenner, e mrekullueshme n’Caribbean (+16)

Kendall Jenner vazhdon me mahnitë nga pushinmet e saj në Caribbean.

Supermodelja me trupin e  saj si skulpturë dhe me bikinit e vogla i ka lanë shumë pak vend imagjinatës.

ke ke1-1 ke2-1 kend kendall kendall-jenner-1

Shperndaje në: