Keni me u befasue kujna ja ka vnu synin Khloe Kardashian!

Nji javë mbas nënshkrimit për divorc të çiftit tejet të njohun Angelina Jolie dhe Brad Pitt asht pikërisht Khloe Kardashian e cila ka rendit aktorin Brad Pitt si nji ndër mashkujt e saj ma të pëlqyem.

32 vjeçarja ka cilësue Bradin si nji nga “simpatitë” e saj , tue mos e mshef fare këtë fakt.

Duhet përkujtue që Brad vazhdon me mbetë nji ndër aktorët ma terheqës për shumë femna, dhe Khloe vazhdon me qenë nji ndër femnat ma të përfoluna nga familja Kardashian.

 

brad-pitt-angelina-jolie

Shperndaje në: