Keni me u befasue kush asht femna ma atraktive për Trump!

Kandidati për president në Amerikë, Donald Trump ka qenë i ftuem për nji intervistë te prezentuesi Howard Stern.

Gjatë intervistës, Stern e pyeti Trumpin se cila simbas tij asht femna ma atraktive në vend, dhe Trump ju përgjigj menjiherë.

“Asht Paris Hilton, që kur ka qenë 12 vjeçare…” ka thanë Donald Trump.

Ai tregoi se e njeh personalisht bukuroshen Paris Hilton që nga mosha 12 vjeçare, sepse ishte shoqe me vajzën e tij, dhe që nga momenti kur e pa ishte i mahnitun nga ajo.

Në pyetjen tjetër se a do donte Trump me ba diçka ma shumë me të, ai tha që nuk e ka mendue kurrë atë.

 

1-trumphilton

Shperndaje në: