Keni me u befasue me hajgaren qe uli tensionet mes Rames e Vucic (Video)

Diskutimi Rama-Vucic u shoqnue me tensione, mbas përplasjes lidhun me çashtjen “Trepça” e cila ka tensionue së tepërmi marrëdhaniet mes Kosovës dhe Serbisë.

Por lëvizja e moderatorit që drejtoi intervistën Live, ishte shakaja që uli tensionin mes dy homologëve, i cili e përshkroi debatin si ma të bukurin që ka ba ndonjiherë, mbasi ka intervistue dy kryeministrat ma të gjatë në botë.

“Ka qenë nji diskutim shumë i bukur e kam shijue, mund të them me besim kam intervistue dy kryeministrat ma të gjatë në botë”, kanë qenë fjalët e moderatorit që ulën tensionet.

 


 

 

 

Shperndaje në: