Keni me u befasue tifoze e kujt asht pornostarja italiane (+18)

Pornostarja e njohun italiane, Marika Fruscio asht nji tifoze e flaktë e Napolit dhe mbrojtësit shqiptar Elseid Hysaj.

Marika, asht njana prej të shumtave pornostare, e cila ka ba nji set fotografish, tue tranue krejt me linjat e saj.

1459267516-lapresse-fruscio_11476709956 a-o0wmrcaaado27