Keni m’u befasue cili e ‘tradhtoi’ kësaj here Rita Orën (foto)

Ajo asht e njoftun për veshjet e saj të guximshme, por shpesh i ndodhin gabimet.

Rita Ora u pa e veshun me nji fustan të shkurtë tue dalë nga nji klub i natës në Londër.

E kësaj here siç duket veshja e tradhtoi, sepse ajo ka ekspozue ma shumë se që duhet.

Kangëtarja mahniti të gjithë me fustanin e saj pink dhe plotë xixa, tue dalë tejet atraktive.

Fustani gjysë-transparent i punuem me kujdes kështu shfaqi edhe të mbrendshmet e superyllit muzikor.