Kështu seksi, moti s’e kena pa Kimin

Kim Kardashian me krenari të madhe po ekspozon format e saj këto ditë.

Kjo për shkak se ylli 35-vjeçar ka humbë ma shumë se 20 kilogramë mbas lindjes së djalit të saj Saint, në Dhetor të vitit të kaluem.

Të Diellën, mbretnesha e selfieve, tregoi në New York linjat seksi me nji minifund xhins dhe nji xhaketë ngjyrë likure.

Ajo shoqnohej nga burri i saj, Kanye West.

Shperndaje në: