Këtë video të Kim Kardashian nuk e keni pa kurrë ma parë

Mbas grabitjes në Paris, Kim Kardashian, ka evitue daljet në publik, por bashkëshorti i saj, Kanye West ka ba nji video-montazh të modeles amerikane ndër vite, kryesisht xhirime të saj kur ka qenë fëmi.

Ajo feston 36 vjetorin e saj dhe video asht publikue në “Twitter” nga West, i cili e uron Kim për ditëlindjen e saj.

Në videon 5 minutëshe ka pamje të Kim kardashian që nuk janë ba ma parë publike, pamje të marra nga video familjare të filmuee vite ma parë.

https://youtu.be/x_A1LcVH378

Shperndaje në: