Këto binjake seksi po e lypin nji burrë, premtojnë se kanë me ba gjithçka së bashku (foto +18)

Dy motra binjake ruse kanë vendosë se ka ardhë momenti që të gjejnë shpirtin e tyne binjak, por ato nuk kanë ndërmend me u nda prej njana-tjetrës, dhe për këtë arsye kanë vendosë me marrë të njajtin burrë.

Por, ky i fundit duhet me plotësue nji kusht me u martue me dy motrat, Adel dhe Alina Fakhteeva. Duhet me qenë jashtëzakonisht i pasun./The Sun/ Rrokum.TV

Shperndaje në: