Këto janë seksbombat që sfidojnë Miss Bumbum, merrni frymë kur t’i shihni (foto +18)

Femnat braziliane janë të njoftuna për bukurinë dhe format tërheqëse të tyne, për këtë arsye edhe eventet e bukurisë nuk janë të paktë.

Por ndërsa “Miss Bumbum” asht kthy në nji sukses botnor, ku fituesja shpallet në bazë të pasmeve ma të mira, themeluesit e këtij eventi kanë krijue nji tjetër garë për bukuroshet nga vendi i Sambas.

“Muza e Ipanema” asht eventi ma i ri në Brazil dhe dallimi me “Miss Bumbum” asht se konkurrentet nuk duhen të kenë vetëm nji fundshpinë tërheqëse.

Ndërsa vijojnë aplikimet, fituesja e këtij kompeticioni ka m’u shpallë më 6 Tetor dhe do të jetë në kopertinën e revistës Playboy në Portugali.