Kim asht gati me ja l’shue fronin femnës ma bombastike në planet (Foto +18)

Demi Rose s’ka të ndalun me ekspozimin e aseteve të ‘arta’!

Bukuroshja britanike ka shfaq përsëri trupin e saj fenomenal, teksa asht freskur dhe asht rrezit në ishullin spanjoll të Ibizës.

E veshun me bikini fort joshëse, 22-vjeçarja s’ka lanë njeri pa e magjeps në pllazh.

Kim Kardashian duket se shpejt ka me ja l’shue fronin britanikes si femna ma bombastike në planet.