Kim e Khloe vijnë me nji reklamë qe ka me ju ‘tranue’ (foto +18)

Padyshim femna ma e famshme në rrjetet sociale Kim Kardashian, së fundmi ka pozue shume seksi me motren e saj Khloe Kardashian.
 
Dy motrat superseksi janë shfaq në nji reklamë të re për “Yeezy Season 3” të koleksionit të Kanye në revistën gjermane “032c”. 
Kim dhe Khloe në reklamë shihen tue u rrotullue në zallë me veshje mjaft provokuese, që nxirrnin në pah të pasmet e tyne që çdo herë komentohen, shkruen news.com
 
Reklama asht ide e burrit të Kimi, reperit shumë të lakmuem në medja, Kanye West.
1-kimi-klo
2-kimi-klo
Shperndaje në: