Kim Kardashian konfirmon se asht mbretneshë e modës

Kim Kardashian ka rikonfirmue edhe njiherë se asht nji mbretneshë e modës, por këtë herë në New York.

Mbas pushimeve, të cilat i kaloi me miket e saj dhe dy fëmitë, Kim ka hangër darkë me bashkëshortin e saj Kanye West në New York.

Shperndaje në: