Kim Kardashian mbushet mend: S’ka me ekspozue ma pasuninë, gjanat materiale s’kanë vlerë

Kim Kardashian ka deklarue se nuk ka me ekspozue ma pasuninë e saj në rrjetet sociale, mbasi u grabit nga persona të armatosun në nji apartament në Paris.

Jo vetëm kaq, por mbas asaj eksperience të tutshhme, kur iu vendos arma në krye dhe pati tutë se kanë me përdhunue, Kim ka ndryshue mendim edhe për pasuninë.

“Gjanat materiale nuk kanë randësi. Nuk asht gjithçka parja. Asht pa vlerë,” ka thanë ajo.

10-kimi

Shperndaje në: