Kim Kardashian sjell disa foto me nji stil ndryshe (foto +16)

Ajo asht shfaqë rrallë në mediat sociale, që nga fillimi i Tetorit, mbas grabitjes me armë në banesën e saj në Paris.

Derisa asht tue e marrë vetën me ndihmën e miqve dhe familjes, Kim Kardashian asht shfaqë sërish para syve të fansave të saj.

kim1_5155 kim2_4926-352x480 kim3

Shperndaje në: