Kim Kardashian tranohet, kjo asht shfaqja e radhës e saj (+18)

Kim Kardashian ka tronditë sërish internetin nga Punta Mita e Meksikës, ku po kalon pushimet.

Derisa asht relaksue me mikeshat dhe dy fëmitë e saj, bukuroshja 35 vjeçare e ka ekspozue sidomos gjoksin e saj të madh para objektivit të fotografit të saj personal.

kim1-2 kim2-2 kim4-3 kim6-4

kim3-2 kim8-3

kim9-3

Shperndaje në: