Kim veç me bikini e ‘tranon’ Malibunë, shihne! (foto +18)

Format trupore e të famshmes Kim Kardashian dukeshin ma bombastike se kurrë në bikini, gjatë pushimeve në Malibu.

Bukuroshja 36 vjeçare asht pa në këtë vend bregdetar me nji shoqe dhe dukej ma në formë se çdo herë që nga lindja e fëmiut së saj të dytë.

Kim kishte vesh bikini të zeza ndërkohë që argëtohej me mikeshën e saj në pllazh.

 

nintchdbpict000354344322nintchdbpict000354344328nintchdbpict000354344330nintchdbpict000354344336nintchdbpict000354344338nintchdbpict000354344340

nintchdbpict000354344306