Kim vjen me pamje seksi për ‘T Magazine’ (foto)

Ylli televiziv, Kim Kardashian ka realizue nji fotosesion për “T Magazine”, Singapore.

36- vjeçarja padyshim duket joshëse dhe seksi.

Kardashian e cila asht nanë e dy fëmive edhe ma tej asht njana ndër femnat ma të përfoluna në botë.