Kimi nxjerr gjoksin n’Instagram, dhezet rrjeti (foto +18)

Kim Kardashian, e konsiderueme botnisht si nji nga femnat ma të famshme në botë për hir të formave bombastike të trupit të saj, njihet edhe për fotografitë provokuese, të cilat i publikon herë mbas në rrjetet sociale.

Thuejse çdo publikim i saj prodhon polemika të pafundme në çdo skaj të globit.

Nuk kishte se si t’ishte ndryshe edhe këtë herë.

Kim ka publikue nji foto të ‘çmendun’ në profilin e saj n’Instagram.

Në këtë foto, bukurosha amerikane me origjinë nga Armenia shfaqet e veshun me nji bluzë në formë rrjete dhe pa jelekë.

Dhe kjo veshje e ka ba që Kimit me i dalë thuejse i gjithë gjoksi në shesh!

Menjiherë më pas për të ka fillue të flitet në rrjetet sociale, tue e nda botën në gjysë, ata që e mbështesin dhe ata që janë kundër saj… po ju me kend jeni…?!

 

 

Shperndaje në: