Kimi rus vjen me linjën e bikineve të pllazhit, shihne (foto +18)

Anastasiya Kvitko

Famën e gjeti përmes rrjeteve sociale, sidomos nga Instagrami ku qinda-mija ndjekës të saj i vnunë nofkën “Kim Kardashian rus”.

E tash, Anastasia Kvitko kërkon me kapërcy nga fama e rrjeteve sociale në atë reale.

Modelja ruse ka zgjedh pikërisht javën e modës në New York për me publikue linjën e vet të bikineve të pllazhit për femna.

Vetë 22-vjeçarja, që aktivitetin e saj e ushtron në Shtetet e Bashkueme thotë se nuk i pëlqen me krahasue me Kim Kardashian dhe zotohet se linjat që ka janë krejtësisht dhuratë e natyrës.

Sa u takon modeleve të provës, kush ma mirë se vetë ajo mundet me i reklamue ma fort këto produkte?!

 

Shperndaje në: