Kings Of Leon po rikthehen në Britaninë e Madhe

Kanë kalue dy vjet, por tashma Kings Of Leon po kthehen për turne në Britaninë e Madhe.

Mbas publikimit të albumit të tyne të ri, rok grupi amerikan ka zbulue datat e turneut nëpër Angli dhe Skoci që fillojnë nga mueji Fror i vitit 2017.

Biletat janë në dispozicion nga www.livenation.co.uk me çmime që fillojnë nga 45 funte deri te ma e shtrejta prej 65 funteve.

Shperndaje në: