Kishte lojë në NBA, por vëmendja ishte te këto dy shoqe (foto)

Janë dy prej modeleve ma të kërkueme të momentit dhe kudo ato shkojnë sigurisht që tërheqin vëmendjen, por ta bash nji gja të tillë në nji ndeshje basketbolli në SHBA asht mjaft e vështirë, por ato ja kanë arritë.

Dy shoqet e ngushta, Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë shndërrue në qendrën e vëmendjes në ndeshjen e basketbollit të Los Angeles Lakers në “Staples Center”.

 

Shperndaje në: