Kjo aktore bahet pjesë e “Fast & Furious 8”

Aktorja e njohun Charlize Theron ka me qenë pjesë e filmit të ardhshëm të serisë së njohun “Fast & Furious”.

Ajo ka nënshkrue këtë javë kontratë me Vin Diesel, D€wayne Johnsoni dhe Michelle Rodriguezi, raporton “Variety”.

Detajet mbeten sekrete, por pritet që ky rol me ba “boom” në botën kinematografike.

Filmi ka me u publikue në Prill të vitit të ardhshëm.

Shperndaje në: