Kjo asht 19 vjeçarja italiane që po e tranon lojtarin e njohun (foto +16)

Ajo asht nji personazh mjaft i njohun n’Itali dhe natyrisht që kanë me qenë të shumtë mashkujt që kanë me tentue me ju afrue.

Asia Nuccetelli, 19 vjeç, asht çika e modeles së famshme italiane Antonella Mosetti.

Asia ka qenë në “Grande Fratello Vip” ku mori nji famë edhe ma të madhe dhe thotë se sapo ka dalë nga shfaqja, nji futbollist i Serie A e ka bombardue me mesazhe.

Bahet fjalë për Adem Ljajiç, futbollistin që luen me ekipin e Torinos n’Itali.