Kjo asht Analicia qe ja don me futbollistët! (+18)

Asht 27-vjet dhe shkallët e karrierës i ka ngjit nji e nga nji.

Modelja amerikane Analicia Chaves që njihet për pozat e saj provokuese asht nji femën e pasionueme mbas futbollit amerikan, basketbollit por edhe mbas futbollit klasik.

Në shtratin e saj janë ndal disa nga emnat ma të njohun të futbollit botnor.

Fillimisht ajo pati nji histori me sulmuesin e Realit, Karim Benzema, por tashma ajo asht hedh në krahët e mesfushorit belg, Axel Witsel.

 

2-analaciaa

 

3-analacia

 

4-analacia

Shperndaje në: